SGM group- Profil

Tým

Lidé jsou motorem a nejcennější hodnotou každé firmy. Skupina SGM věnuje péči o zaměstnance maximum úsilí a vytváří optimální podmínky pro všechny profesní skupiny. Členy kolektivu jsou bez vyjímky kvalifikovaní odborníci s dlouholetou praxí a zkušenostmi nejenom z lokálního, ale i nadnárodního prostředí, což generuje kvalitní myšlenkové zázemí pro vytváření efektivních, dlouhodobě udržitelných řešení s potřebným vhledem do budoucna. Každý z našeho dvouset členného týmu si je vědom své odpovědnosti a je připraven odevzdat maximum ve prospěch naplnění představ zákazníků.

Vozový park

Vlastní vozový park je základní podmínkou pro budování dlouhodobých vztahů se zákazníky, podle našeho názoru je to jediná cesta, jak kontrolovat a řídit potřebnou úroveň servisu i v období sezónních špiček. S vědomím tohoto průběžně rozšiřujeme a obnovujeme vozový park, abychom byli schopni naplnit nejenom ekologické a vizuální standardy, ale také nízkou nákladovost v rovině oprav, naše kamiony mají průměrné stáří 3 roky. V současné době naši flotilu tvoří:
 

  • 20x standardní plachtový návěs 34p, 26t
  • 58x mulda 26t
  • 25x lowdeck, vnitřní výška 3m, 26t

Fokus

Skupina SGM Group se zaměřuje především na celovozové FTL přepravy realizované vlastní dopravní technikou. Historicky máme bohaté zkušenosti zejména s přepravou hutních materiálů a produktů stavebního nebo potravinářského průmyslu. Základem, kromě vnitrostátních přeprav, je specializace na destinace v západní Evropě, převážně Německo a Benelux.